top of page
Vyhledat

Jak na finanční plánování a řešení rizik?

Tyto dvě disciplíny máme pod kontrolou a víme, jak finance rozložit.

Měli jsme jedinečnou příležitost rozhovoru s novináři, kteří nás oslovili po oznámení, že projekt Simplicity plánuje vstup na ČESKÝ TRH!
Zde malá ochutnávka, z rozhovoru. Link na celý článek níže


Finanční plánování a řízení rizik jsou dvě disciplíny, jejichž spojením lze dosáhnout dlouhodobé finanční stability. Bez finančního plánu mohou investice ztratit směr a vést k nepředvídatelným ztrátám. Cílem řízení rizik je analyzovat, jaká rizika mohou nastat, a podle toho zodpovědně nastavit dlouhodobou strategii investic. Klíčové je k investicím přistupovat komplexně.


Z toho vychází i skupina FG Group, sdružení tří společností zabývající se investicemi, nemovitostmi a obchodní činností v oblasti pohledávek. Cílem skupiny je poskytnout klientům kompletní nabídku služeb. „Investorům nabízíme vše potřebné pod jednou střechou a umožňujeme jim dlouhodobě zhodnocovat jejich finanční prostředky. Vyhledáváme nadějné investiční příležitosti, radíme klientům, jak diverzifikovat jejich portfolio a plánujeme investiční strategie,“ říká Jakub Hubáček z FG Group, jejíž součástí jsou společnosti Financial Garant, Financial Garant Property a Bond acquisition.

留言


bottom of page